Kadromuz

YABANCI DİL KURSLARIMIZDA ÖĞRETMEN KADROMUZ

Türkçe Öğretmeni,İngilizce Öğretmeni, Almanca Öğretmeni, Fransızca Öğretmeni, İspanyolca Öğretmeni, İtalyanca Öğretmeni, Japonca Öğretmeni, Çince Öğretmeni

Türk Öğretmen Kadromuz : Öğretmenlik,Dil ve Edebiyat,Mütercim Tercümanlık Bölüm Mezunlarından,Çoğunluğu Çift Branşlı,Mesleki Gelişimlerini En Üst Düzeyde Tutan Uzman Öğretmenlerden Oluşmaktadır.Ücretsiz Deneme Dersi İmkanı Sunmamızın En Büyük Faktörü Başarılı Öğretmen Kadromuzdur.

İZMİR'DE YABANCI ÖĞRETMEN : Türkiye’de Yabancı öğretmenlerin çalışabilmesi için, kendi ülkelerinde bölüm mezunu olmaları ve Türkiye’de ki üniversitelerden denklik almış olmaları gerekmektedir. Denklik alan yabancı öğretmenin belgeleri Bakanlık tarafından incelendikten ve güvenlik soruşturmasından geçtikten sonra çalışma izni çıkartılmakta, öğretmen olarak görev alabilmektedir. Celta vb. sertifikalar Türkiye’de geçersiz sayılmaktadır. Yani Celta sertifikası olan yabancılar Türkiye’de Yabancı Dil öğretmeni olarak görev alamazlar. Ayrıca yabancı personel için ödenen genel sigorta giderleri Türk personellerden çok daha fazladır. Şimdi bir düşünelim! İzmir'de bu özelliklere sahip kaç yabancı olabilir? Bu özellikleri taşıyan bir yabancının maaş talebi ne olur? İzmir’deki kaç Yabancı Dil kursu bu maddeleri uygulayarak yabancı öğretmen çalıştırabilir?

Öğretmen sıfatı taşıyan ve resmi olarak çalışma onayı olan yabancı öğretmen sayısı çok azdır ve genelde Üniversitelerde görev alırlar. Bu nedenle İzmir’deki Yabancı Dil kurslarının bazıları öğretmen olmayan, sağlık raporu, adli sicil kaydı incelenmeyen yabancıları öğretmen olarak çalıştırmaktadır. Unutmayınız ki bilmek başka öğretmek başka kavramlardır. Ayrıca yabancı öğretmenlerin kursiyerlere verimli olacakları düzey B2 düzeyi ve sonrasıdır. B2 düzeyine kadar dil karşılaştırması ve Dili anlayabilmek için Tecrübeli Türk öğretmenler çok daha verimli olmakta ve kısa sürede öğretim sağlayabilmektedir. B2 düzeyine ulaştığınızda konuşabilir düzeye ulaşmış olacağınız için yabancılarla diyalog bu seviyeden sonra çok daha verimli olacaktır.


Alanında uzman, 7 yaşından 7 yaşına kadar her yaş grubu ve her seviyede Yabancı Dil öğretim hizmeti suna bilen, Yabancı Dil öğretiminde kişiye özgü teknikler uygulayan büyük bir kısmı kadrolu Türk öğretmenlerle çalışmaktayız. Öğretmenlerimizin hepsi MEB onaylı bölüm mezunu öğretmenlerdir. ÜCRETSİZ deneme dersi sunmamızın en büyük faktörü Öğretmenlerimizin başarılı olmaları ve deneme derslerin %95’inin kursiyer kaydı ile sonuçlanmasıdır.

B2 düzeyine ulaşan kursiyerlerimiz için yurt dışında eğitim almış ana dili gibi Yabancı Dil konuşma seviyesine sahip Türk öğretmenlerimizle konuşma kulübü oluşturmakta B2 düzeyinden sonra Türkiye’de yurt dışı danışmanlığı hizmeti sunan çözüm ortağımız ABROAD ENDLESS ile kursiyerlerimize uygun ücretlerle yurt dışında Yabancı Dil pratik imkânı yaratıyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN, SİZİ HEMEN ARAYALIM